
Підсилювач світлодіодної стрічки одноколірної 360w. Підсилювач для монохромної стрічки 30А
1 575 ₴
788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28506
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підсилювач світлодіодної стрічки одноколірної 360w. Підсилювач для монохромної стрічки 30А»
Підсилювач світлодіодної стрічки одноколірної 360w. Підсилювач для монохромної стрічки 30А

Підсилювач (повторювач) 30A 360W 5-24V призначений для підсилення сигналу дімера, з метою збільшення кількості підключаємих до нього одноколірних світлодіодних стрічок.
Можна підключити від 1 до 30 метрів стрічку SMD 5050 або до 70 метрів SMD 3528
Вихідний струм до 30А.
Вихідна потужність 360 Вт.

Важливо !Для підключення монохромної стрічки до підсилювача AMP 30А необхідно:
- вхідне підключення стрічки здійснити з'єднанням гвинтових кріплень "Input V+", "Input V-"
- вихідне підключення стрічки здійснити з'єднанням гвинтових кріплень "Output V+" та "Output V-"
- підключення джерела живлення 12В через гвинтові затискачі "Power V+" та "Power V-"
Застосування МОНО-підсилювачів дає такі переваги:
- Зниження навантаження на керуючий диммер (можна застосовувати диммер з меншою потужністю)
- Можливість застосування більш компактних блоків живлення
- Можливість підключення більшої кількості світлодіодних стрічок
- Стрічки, підключені до підсилювачів, працюватимуть абсолютно однаково - одночасно вмикатися/вимикатися, змінювати яскравість.

УВАГА! КОМПЛЕКТАЦІЯ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЯ ВИРОБНИКОМ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 360 Вт |
| Струм | 30 А |
| Кількість каналів | 1 |
| Вага | 135 г |
| Кількість підключається стрічки | 70 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Напруга мережі | Двадцять чотири, Дванадцять |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Підсилювач світлодіодної стрічки одноколірний 360w | |
| Підсилювач світлодіодної стрічки | одноколірний 360 W |
| Підсилювач для монохромної стрічки 30 А | |
| Підсилювач | для монохромної стрічки 30 А |
- Ціна: 788 ₴

