Заглушки для профілю гнучкої світлодіодної стрічки 4×17,5мм

Габаритні розміри, кути заглушки повністю відповідають аналогічним параметрам профілю 28352 і призначені для нього. Торцеві заглушки надійно закривають внутрішню порожнину профілю і надають закінчений вигляд профілю. Заглушки тримаються в профілі і легко виймаються під час профілактики або ремонту освітлення.

УВАГА! КОМПЛЕКТАЦІЯ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЯ ВИРОБНИКОМ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Заглушка |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Заглушки для профілю гнучкої світлодіодної стрічки 4×17.5мм | |
| Заглушки для профілю гнучкого | світлодіодної стрічки 4 × 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴

