Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Куточок |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Кут для накладного профілю 90° 7 × 17 мм | |
| Кут для накладного | профілю 90° 7 × 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴



