
Блок живлення 24 для світлодіодної стрічки 24вт. Блок живлення 24 вольта для гірлянди розеточного типу
360 ₴
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28226
Блок живлення 24 для світлодіодної стрічки 24вт. Блок живлення 24 вольта для гірлянди розеточного типу

Призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження, телевізорів.
Блок живлення потужністю 24вт в пластиковому захисному корпусі з вихідним напруга 24В постійного струму. Дана модель має шнур живлення для підключення в розетку (220) і мережевий шнур довжиною 90см. Штекер цього адаптера має діаметр 5,5 мм/2,5-2,1 мм У цього блоку живлення захисний пластиковий корпус, який захищає від потрапляння пилу всередину, вологи та механічних пошкоджень, що дає можливість установки в кімнатах з невеликою вологістю і запилених місцях.
Не дає перешкоди, усередині встановлений фільтр необхідний для чутливої електроніки.
В процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки і не допускати установку в обмежених просторах без циркуляції повітря.

УВАГА! КОМПЛЕКТАЦІЯ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЯ ВИРОБНИКОМ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.12 кг |
| Блок живлення 24 в для світлодіодної стрічки 24 вт | |
| Блок живлення 24 в | для світлодіодної стрічки 24 вт |
| Блок живлення 24 вольта для гірлянди розеткового типу | |
| Блок живлення 24 вольти для гірлянди | розеткового типу |
- Ціна: 180 ₴
