5вт
-50%

Фітосвітильник 30 см. Світильник для рослин 5вт. Лампи для розсади на 30 см Фітосвітильник для рослини 5w
810 ₴
405 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23118
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фітосвітильник 30 см. Світильник для рослин 5вт.
Лампи для розсади на 30 см Фітосвітильник для рослини 5w

Фітосвітильник був спроєктований як альтернатива менш потужним і дорожчим виробам для освітлення рослин. У комплекті проводок для комутації в мережу 220 Вольтів і кріплення. Рекомендована площа освітлення цим виробом, за висоти від рослини 15-35 см (чим менше тем краще) приблизно 75 х 80 см +- 5 см, під'єднання через шнур 15 см.

| Характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Full Spectrum 395-780nm |
| Захист (IP) | IP20 |
| Кількість діодів | 24 |
| Потужність | 5 Вт |
| Розмір | 300 мм |
| Тип світлодіодів | SMD 2835 |
УВАГА! КОМПЛЕКТАЦІЯ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЯ ВИРОБНИКОМ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Виробник | UKC |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 450 лм |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Спектр світіння | Червоний |
| Світильник для рослин 5вт | |
| для рослин 5вт | світильник |
| Фітовильник 30см | |
| 30см | Використано |
| Лампи для розсади на 30см | |
| для розсади на 30см | лампи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴


