Світлодіодна лампа потужністю 12 W 3000 К 220 V призначена для заміни звичайних ламп у побутових приміщеннях. Світловий потік цієї лампи становить 1080Lm, а кут світіння 300 градусів. Завдяки тому, що в лампах використовується IC драйвер нового покоління, вони витримують навіть чималі перепади напруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 12 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 270 град. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴
