Диммер 24 вольт поворотный 96W. Диммер для led ленты 8A

Диммер стаціонарний з поворотним регулятором для одноколірних світлодіодних джерел світла. Дозволяє регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Даний диммер як правило, монтується на поверхню і предназначен для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100%. Регулировка яскравості здійснюється вручну, за допомогою потенціометра (регулятора на корпусі). Запам'ятовує останню програму після відключення живлення.
Вихідна напруга - 12-24V, максимальний струм - 8a.

Можна підключити від 1 до 8 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 20 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8 вт
Комплектація:
- перемикач живлення - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 6 місяців

ВНИМАНИЕ! КОМПЛЕКТАЦИЯ МОЖЕТ МЕНЯТЬСЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЕМ БЕЗ УВЕДОМЛЕНИЯ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Напряжение | 12 В |
| Мощность | 96 Вт |
| Ток | 8 А |
| Количество каналов | 1 |
| Вес | 60 г |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки |
| Количество подключаемой ленты | 20 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Напряжение сети | 24 В, 12 В |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Диммер 24 вольт поворотный 96W | |
| Диммер 24 вольт | поворотный 96W |
| Диммер для led ленты 8A | |
| Диммер | для led ленты 8A |
- Цена: 135 ₴

