
Блок питания для лед ленты герметичный 12в 200вт. Трансформатор для светодиодной ленты ip67 12в 16.7А
3 330 ₴
1 665 ₴
- Готово к отправке
- Код: 28268
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Блок питания для лед ленты герметичный 12в 200вт. Трансформатор для светодиодной ленты ip67 12в 16.7А»
Блок питания для лед ленты герметичный 12в 200вт. Трансформатор для светодиодной ленты ip67 12в 16.7А 
Блок живлення 12 V 16.7А 200 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, камер відеоспостереження тощо в умовах агресивного середовища.
Герметичний блок живлення потужністю 200 Вт в алюмінієвому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Герметичний корпус надійно захищає блок живлення від механічних пошкоджень і потрапляння води всередину. Рекомендується застосовувати в тих випадках, коли необхідно забезпечити підвищену надійність і захист від зовнішніх впливів. Блок живлення є найтоншим в лінійці аналогічних за потужністю блоків, що дає змогу використовувати його навіть у дуже обмеженому просторі. Він чудово підходить для живлення світлодіодних стрічок, лінійок і модулів, камер відеоспостереження. Для вулиці, не боїться води.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення.

ВНИМАНИЕ! КОМПЛЕКТАЦИЯ МОЖЕТ МЕНЯТЬСЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЕМ БЕЗ УВЕДОМЛЕНИЯ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Максимальное входное напряжение | 250 В |
| Выходной ток, не более | 16.7 А |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип монтажа | Напольный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 68 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Бытовой |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 212 мм |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Вес | 0.85 кг |
| Блок питания для лед ленты герметичный 12в 200вт | |
| Блок питания для лед ленты | герметичный 12в 200вт |
| Трансформатор для светодиодной ленты ip67 12в 16.7А | |
| Трансформатор | для светодиодной ленты ip67 12в 16.7А |
- Цена: 1 665 ₴

